محل تبلیغات شما
دی شیخ باچراغ همی گشت گردشهر کزدیووددملولم وانسانم آرزوست ،گفت یافت می نشودآن  گقت آنچه یافت می نشود انم ارزوست  لحظه ای تامل کنیم لحظه ای درنگ کنیم چه برسرما آمده؟محمدرضازایری درباره واقعه شکافتن بخیه ای یک "کودک" دراصفهان درصفحه اجتماعی خودنوشته:این آقای دکترکه ازرفتارزشتش برآشفته ایم ازماه نیامده است!اوهم توی همین جامعه مدرسه ودانشگاه رفته وبزرگ شده و.وقتی مامشغول کارهای متنوع وازاخلاق وقانون وانسانیت غفلت کرده ایم این آقای دکتربالیده وپزشک شده وتیغ وقیچی دستش گرفته!باید اینقدرمردباشیم که بدون فرافکنی نقش خودمان رادروقوع این انحطاط اخلاقی بپذیریم.این آقاایینه وضعیت امروز یکایک ماست. بیخوداورامتهم نکنید،اوحاصل مجموعه ای است که همه به این آفات وایرادهاآلوده ایم.اوکرامت انسانی رالگدکرده،انسانی را ندیده وبی حرمت ساخته،مگرهرکدام ازما به شکلی چنین نمیکنیم؟من مقصرم!من.دستم را قبل ازهمه بالامیگیرم واعتراف میکنم که من هم درکشیدن بخیه های پسرک نقش داشته ام.

«کمیسیون حمایت و صیانت از وکلا »

مطهری: وجودمرکزوکلای قوه قضاییه ضرورتی ندارد

جهات مقایسه آیین دادرسی درحقوق عمومی وحقوق خصوصی (قسمت دوم)

ای ,ایم ,بخیه ,آقای ,نقش ,کنیم ,یافت می ,این آقای ,مجموعه ای ,ای است ,است که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حدیث شیعه زیرنویس ها روستای پیرهادیان ●~ خاطرات پسـران اشـرافی ~● chikebarnpe هیپنوتیزم فروشگاه اینترنتی سارا | خرید انواع کالا با ارسال فوری serrustrempneck roilisucon جادوی انتظار